SPIS ATRAKCJI ;)

W czasie Drezy-majówki proponujemy:

Przejazdy programowe z Koronowa na Wilczą Górę i z powrotem- kilka kursów dziennie, ale miejsca są ograniczone (jednorazowo zabieramy 14 osób), więc zapraszamy do rezerwacji pod numerem 798 203 446. Przejazd, wraz z krótkim postojem na stacji Wilcza Góra trwa około 1 godzinę i 45 minut, piękne krajobrazy będzie można zobaczyć na pewno, a bardzo często również dzikie zwierzęta (zające, lisy, sarny…) i ptaki (żurawie, dzwońce, łabędzie, myszołowy…)

Przejazdy specjalne, czyli PRZEJAZD PRZED ZMIERZCHEM i PRZEJAZD O ŚWICIE– pierwszy 29 kwietnia, drugi 1 maja. Krajobrazy zmienione załamanym światłem zachodu, albo krystalicznie czystym powietrzem poranka, zwierzęta, które w tych godzinach wyjątkowo się uaktywniają oraz… zdecydowanie dłuższa trasa przejazdu- aż do ubytku torów- pod Pruszcz Bagienicę, a przy tym postoje w najciekawszych miejscach trasy. Planowany czas przejazdu, to około 3 godziny :)

Ognisko Integracyjne– na Stacji Wilcza góra, 2 maja późnym popołudniem odbędzie się ognisko, na które zapraszamy wszystkich chętnych :) Gwarantujemy ogień, prowiant i dodatkowe atrakcje! A w razie deszczu… stacja otworzy swe gościnne podwoje.

Parada drezyn– 4 maja rozpoczyna się zlot twórców i pasjonatów drezyn. Postanowiliśmy pokazać Państwu ich różnorodność- każda inaczej wygląda, nieco inaczej działa i każdą będzie można obejrzeć z bliska, porozmawiać z konstruktorami, a niektóre być może nawet wypróbować :)

Konkurs Fotograficzny– „241 WSPOMNIEŃ ZE SZLAKU” (regulamin), to konkurs dla każdego, komu przyjdzie ochota uwiecznić Drezy- majówkę, czy to na trasie, na postoju, czy na stacji- pstrykajcie, przysyłajcie i wygrywajcie zestawy gadżetów, vouchery, upominki, pamiątki, bony…

Ponadto planujemy dla Państwa pomniejsze konkurencje i niespodzianki :)

Uwaga! Na drezynę ubieramy się „odejmując” 10 stopni Celsjusza 😉 i zawsze pamiętając, by zabezpieczyć się przed wiatrem- może i szalik w maju zaskakuje, ale warto, by wycieczka była przyjemnością :)